قوانین و مقررات

  1. تمامی اطلاعات و تصاویر استفاده شده در دامنه BRN.ir متعلق به شرکت "باران آرکا ایرانیان" است و تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت محفوظ است.
  2. كليه عمليات ثبت بار در اين سايت مشمول قوانين جاري تجارت الكترونيك بوده و هرگونه تخلف تحت پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت.( خریدار بدینوسیله اظهار می نماید که از کلیه قوانین و مقررات خرید بلیت آگاهی کامل دارد).
  3. صدور بارنامه ها توسط باربری ها هر شهر که به عنوان شرکای باران معرفی میشوند، صادر خواهد شد.
  4. تمامی بار ها به غیر از بیمه متصدی حمل، بیمه کالا میشود و در سامانه باران قابل پیگیری است و در صورت هر گونه مشکل برای بار باران در کنار صاحب کالا به پیگیری حقوق صاحب بار اقدام خواهد کرد ، اما تمامی مسئولیت بر عهده شرکت صادر کننده بیمه است.
  5. صاحبان کالا حق ثبت بار های خلاق و قاچاق که تعارف آنها در قوانین جمهوری اسلامی ایران درج شده است را ندارند. در صورت هر تقایر بین قانون و کالا حمل شده ، مجموعه باران قانون مند و بر طبق روند حقوقی اقدام خواهد کرد.
  6. تمامی موارد حمل بار به صورت قرار داد های رسمی بین باران و شرکت های صاحب بار در نظر گرفته شده است که مجموعه باران خود را طبق آن قرار داد، خود را متعهد به اجرا و رعایت موفاد مورد توافق قرار داد میداند.

BarOn Rules,قوانین و مقررات بارآن