خدمات بارآن

بارآن یک شرکت بهینه سازی لجستیک مستقر در تهران است که در این زمینه با ایجاد پلتفرمی هوشمند، کار تخصیص و حمل بار را به صورت مدرن بر عهده می‌گیرد شرکت‌های تولید کننده محصولات که قیمت توامان با کیفیت حمل برایشان اهمیت دارد و شرکت هایی که از کیفیت پایین حمل و نقل و لجستیک گلایه دارند، جامعه مورد هدف ما را تشکیل می‌دهند. بارآن با ایجاده یک بازی برد- برد برای تمامی حلقه درگیر در این کسب و کار، ارزش پیشنهادی قابل توجهی ارائه می‌کند.
بارآن سامانه ای را در اختیار شما قرار می‌دهد که در آن اصلاح سیستم پرداخت، تعهدات مالی و مدرن سازی فرآیند‌ها از اولویت‌های کاری بوده و با ایجاد زنجیره‌های ارزش برد- برد، منافع رانندگان و صاحبان‌ بار بهینه شده است بارآن بر بستر وب و بر روی گوشی‌های هوشمند خدمات خود را به جامعه لجستیکی و حمل و نقل عرضه می‌کند و بر خود می‌داند تا همواره به روز و نسبت به اینکه ذی‌نفعان این سیستم در اولویت اول کسب و کار آنها قرار بگیرد، متعهدتر از قبل باشد.
سیستم بارآن در راستای پیشرفت در لبه‌های تکنولوژی و توسعه زنجیره ارزش خود خدمات گسترده ای را به سیستم خود اضافه خواهد کرد که هر جا شما محصولی خریداری یا تهیه کردید، بدون هیچ نگرانی، آن ‌را با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت در محل کسب و کار خود دریافت کنید.

Baron Services, خدمات بارآن